Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Zade Bey Konakları Sitesi

Balıkesir Havran Tekke Zade Bey Konakları Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Zade Bey Konakları Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Zade Bey Konakları Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Zade Bey Konakları Sitesi bir bakışta

İl
Balıkesir
İlçe
Havran
Mahalle / köy
Tekke Mah.
Site / rezidans
Zade Bey Konakları Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
6

Zade Bey Konakları Sitesi, Tekke Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Çam Konakları, Vizyon Park Evleri, Elit Park Erçetin Konutları Sitesi, Elit Park Havran ve Rodosto Konakları var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Zade Bey Konakları Sitesi bölge rehberi

Tekke Mah. içinde bu site dahil 6 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Zade Bey Konakları Sitesi / Tekke Mah. / Havran / BalıkesirFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Benzer siteler

Tekke’de diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Zade Bey Konakları Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Zade Bey Konakları Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Zade Bey Konakları Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Zade Bey Konakları Sitesi’nde sık sorulanlar

Zade Bey Konakları Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Balıkesir Havran Tekke Zade Bey Konakları Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Balıkesir Havran Tekke Zade Bey Konakları Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Tekke Mahallesi’nde ayrıca Çam Konakları, Vizyon Park Evleri, Elit Park Erçetin Konutları Sitesi, Elit Park Havran ve Rodosto Konakları bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Balıkesir’de başka hangi bölgelerde varsınız?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Zade Bey Konakları Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Zade Bey Konakları Sitesi, Tekke Mah. sınırları içinde; Havran ilçesine, oradan da Balıkesir iline bağlı. Tekke Mah. içinde 6, Havran genelinde 11 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Zade Bey Konakları Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Tekke Mah. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 6 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Zade Bey Konakları Sitesi içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Zade Bey Konakları Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.