18 Eylül Sitesi
Balıkesir Erdek Sahil 18 Eylül Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
18 Eylül Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? 18 Eylül Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
18 Eylül Sitesi bir bakışta
- İl
- Balıkesir
- İlçe
- Erdek
- Mahalle / köy
- Sahil Mah.
- Site / rezidans
- 18 Eylül Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 76
18 Eylül Sitesi, Sahil Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Uz Sitesi, Bozoğlu Sitesi, Kardelen Villaları, Aslan Villaları, Zeytinli Sitesi ve Koç Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
18 Eylül Sitesi bölge rehberi
Sahil Mah. içinde bu site dahil 76 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
18 Eylül Sitesi Konumu
Sahil Mah. / Erdek / Balıkesir
18 Eylül Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- Otobüs durağı3,4 km
- Bandırma Dolmuşları3,4 km
Eğitim
- Ocaklar Ortaokulu2,5 km
- Halitpaşa İlkokulu3 km
- Muzaffer Gürel Ortaokulu3,1 km
Sağlık
- Ocaklar Aile Sağlığı Merkezi2,2 km
- Ocaklar Sahil Eczanesi2,5 km
- Erdek ISM3 km
Yeşil alan ve spor
- Erdek Kapalı Spor Salonu2,2 km
- ISM Parkı3,1 km
- Oyun parkı3,1 km
Alışveriş
- A1011,4 km
- Şok2,6 km
- BİM2,6 km
Sahil Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. 18 Eylül Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
18 Eylül Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
18 Eylül Sitesi’nin bulunduğu Sahil Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%23,4 65 yaş üstü
%12,2 çocuk (0–14) · %64,4 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,1 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,6
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Sahil’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
18 Eylül Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Balıkesir Erdek Sahil 18 Eylül Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
18 Eylül Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
18 Eylül Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Balıkesir Erdek Sahil 18 Eylül Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Balıkesir Erdek Sahil 18 Eylül Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Sahil Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Sahil Mahallesi’nde ayrıca Uz Sitesi, Bozoğlu Sitesi, Kardelen Villaları, Aslan Villaları, Zeytinli Sitesi ve Koç Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Balıkesir genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
