Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Denizkent Sitesi 3. Ada

Balıkesir Ayvalık Altınova Denizkent Sitesi 3. Ada’da Kiralık Gayrimenkul

Denizkent Sitesi 3. Ada’da şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Denizkent Sitesi 3. Ada Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Denizkent Sitesi 3. Ada Sitesi bir bakışta

İl
Balıkesir
İlçe
Ayvalık
Mahalle / köy
Altınova Mh.
Site / rezidans
Denizkent Sitesi 3. Ada
Mahalledeki site ve rezidans
193

Denizkent Sitesi 3. Ada, Altınova Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Yardım 1 Onüç Evleri Sitesi, Profesörler Sitesi, Soydan Villaları Sitesi, Kardeşler Sitesi, Akasya Tatil Sitesi ve Akademililer Sitesi 1. Ada var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Denizkent Sitesi 3. Ada bölge rehberi

Altınova Mh. içinde bu site dahil 193 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Denizkent Sitesi 3. Ada / Altınova Mh. / Ayvalık / BalıkesirFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Denizkent Sitesi 3. Ada Sitesi’nin bulunduğu Altınova Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%20,4 65 yaş üstü

%16,8 çocuk (0–14) · %62,7 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

8,8 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,3

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Ayvalık’ta diğer Denizkent siteleri

Altınova’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Denizkent Sitesi 3. Ada’da kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Denizkent Sitesi 3. Ada’da kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Denizkent Sitesi 3. Ada — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Sık sorulanlar

Denizkent Sitesi 3. Ada’da kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Balıkesir Ayvalık Altınova Denizkent Sitesi 3. Ada içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Balıkesir Ayvalık Altınova Denizkent Sitesi 3. Ada sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

Altınova Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Altınova Mahallesi’nde ayrıca Yardım 1 Onüç Evleri Sitesi, Profesörler Sitesi, Soydan Villaları Sitesi, Kardeşler Sitesi, Akasya Tatil Sitesi ve Akademililer Sitesi 1. Ada bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Balıkesir genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Denizkent Sitesi 3. Ada — Kiralık işlemleriniz için

Denizkent Sitesi 3. Ada, Balıkesir ilinin Ayvalık ilçesine bağlı Altınova Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 193, Ayvalık genelinde 542 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Denizkent Sitesi 3. Ada içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Altınova Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 193 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 168 site daha

Denizkent Sitesi 3. Ada içinde kiraya verilecek mülkünüz mü var?

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru kira bedelinin belirlenmesi, ilan ve sunum, kiracı ön elemesi ve referans kontrolü, kontrat ve depozito, tahliye ve yenileme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Denizkent Sitesi 3. Ada satılık sayfası ayrıca duruyor.