Nora Life Sitesi
Antalya Muratpaşa Kızılarık Nora Life Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Nora Life Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Nora Life Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Nora Life Sitesi bir bakışta
- İl
- Antalya
- İlçe
- Muratpaşa
- Mahalle / köy
- Kızılarık Mh.
- Site / rezidans
- Nora Life Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 59
Nora Life Sitesi, Kızılarık Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Lila Park Konakları Sitesi, Beyaz Evler Sitesi, Roza Park Evleri Sitesi, LaVita Park Evleri, Cemre Park Konutları Sitesi ve Erdincan Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Nora Life Sitesi bölge rehberi
Kızılarık Mh. içinde bu site dahil 59 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Nora Life Sitesi Konumu
Kızılarık Mh. / Muratpaşa / Antalya
Nora Life Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Kepez Belediyesi1,3 km
- Yeşilırmak1,6 km
- Şehitler Parkı1,8 km
Otobüs
- KIZILARIK MH-1260 m
- KIZILARIK MH-5290 m
- Otobüs durağı290 m
Eğitim
- Kazım Şanöz İlkokulu200 m
- Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesi290 m
- Mevlana İmam Hatip Ortaokulu390 m
Sağlık
- Eczane burcin430 m
- Mavi Eczanesi540 m
- ASV Yaşam Hastanesi1,1 km
Yeşil alan ve spor
- Yaşar Kemal Parkı1,1 km
- Yazır Kent Parkı1,2 km
- 100. Yıl Spor Tesisleri1,2 km
Alışveriş
- BIM90 m
- Kızılarık salı pazarı200 m
- Şok200 m
Kızılarık Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Nora Life Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Nora Life Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Nora Life Sitesi’nin bulunduğu Kızılarık Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%6,4 65 yaş üstü
%23,0 çocuk (0–14) · %70,7 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,7
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Kızılarık’ta diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Nora Life Sitesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Antalya Muratpaşa Kızılarık Nora Life Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Nora Life Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Nora Life Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Nora Life Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Nora Life Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Kızılarık Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Kızılarık Mahallesi’nde ayrıca Lila Park Konakları Sitesi, Beyaz Evler Sitesi, Roza Park Evleri Sitesi, LaVita Park Evleri, Cemre Park Konutları Sitesi ve Erdincan Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Antalya genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
