Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Bahar Evleri Sitesi

Antalya Muratpaşa Güzeloba Bahar Evleri Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Bahar Evleri Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Bahar Evleri Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Bahar Evleri Sitesi bir bakışta

İl
Antalya
İlçe
Muratpaşa
Mahalle / köy
Güzeloba Mh.
Site / rezidans
Bahar Evleri Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
331

Bahar Evleri Sitesi, Güzeloba Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Tema Pool Special Sitesi, Lara Korupark Evleri Sitesi, Rıza Gumcu Sitesi, Limon Park Premium, Lara Modern Plus Sitesi ve PierOba var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Bahar Evleri Sitesi bölge rehberi

Güzeloba Mh. içinde bu site dahil 331 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Bahar Evleri Sitesi / Güzeloba Mh. / Muratpaşa / AntalyaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Bahar Evleri Sitesi’nin bulunduğu Güzeloba Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%10,2 65 yaş üstü

%17,2 çocuk (0–14) · %72,6 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,6 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,2

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Güzeloba’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Bahar Evleri Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Bahar Evleri Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Bahar Evleri Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Merak edilenler

Bahar Evleri Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Bahar Evleri Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?

Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Güzeloba Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Güzeloba Mahallesi’nde ayrıca Tema Pool Special Sitesi, Lara Korupark Evleri Sitesi, Rıza Gumcu Sitesi, Limon Park Premium, Lara Modern Plus Sitesi ve PierOba bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Antalya dışında da hizmet veriyor musunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Bahar Evleri Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Bahar Evleri Sitesi, Güzeloba Mh. sınırları içinde; Muratpaşa ilçesine, oradan da Antalya iline bağlı. Güzeloba Mh. içinde 331, Muratpaşa genelinde 1.283 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Bahar Evleri Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Güzeloba Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 331 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 306 site daha

Bahar Evleri Sitesi içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Bahar Evleri Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.