Celal Şahin Sitesi
Antalya Muratpaşa Çağlayan Celal Şahin Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Celal Şahin Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Celal Şahin Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Celal Şahin Sitesi bir bakışta
- İl
- Antalya
- İlçe
- Muratpaşa
- Mahalle / köy
- Çağlayan Mh.
- Site / rezidans
- Celal Şahin Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 154
Celal Şahin Sitesi, Çağlayan Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Saraçlar Sitesi, Deniz Yıldızı Sitesi, Selenyum Evleri, Burcu Sitesi, Feyziefe Sitesi ve Karakoç Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Celal Şahin Sitesi bölge rehberi
Çağlayan Mh. içinde bu site dahil 154 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Celal Şahin Sitesi Konumu
Çağlayan Mh. / Muratpaşa / Antalya
Celal Şahin Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Topçular4,5 km
- Kışla4,5 km
- Demokrasi4,7 km
Otobüs
- Barınaklar-16230 m
- BARINAKLAR BLV-5230 m
- BÜLENT ECEVİT BLV-8290 m
Eğitim
- Bahçeşehir Koleji Lara Kampüsü390 m
- İrfan İlk ortaokulu560 m
- Bilfen Antalya İlkokulu ve Ortaokulu650 m
Sağlık
- Sema Eczanesi80 m
- Candemir Eczanesi90 m
- Ticaret Borsası Semt Polikliniği1,4 km
Yeşil alan ve spor
- Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor salonu660 m
- Belediye Parkı790 m
- Falez Parkı 1790 m
Alışveriş
- Şok190 m
- Tahtakale210 m
- BİM260 m
Çağlayan Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Celal Şahin Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Celal Şahin Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Celal Şahin Sitesi’nin bulunduğu Çağlayan Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%10,6 65 yaş üstü
%18,6 çocuk (0–14) · %70,8 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
12,2 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,4
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Çağlayan’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Celal Şahin Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Antalya Muratpaşa Çağlayan Celal Şahin Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Celal Şahin Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Celal Şahin Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Celal Şahin Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Çağlayan Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Çağlayan Mahallesi’nde ayrıca Saraçlar Sitesi, Deniz Yıldızı Sitesi, Selenyum Evleri, Burcu Sitesi, Feyziefe Sitesi ve Karakoç Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Antalya genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
