Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Fedakar Sitesi

Antalya Konyaaltı Sarısu Fedakar Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Fedakar Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Fedakar Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Fedakar Sitesi bir bakışta

İl
Antalya
İlçe
Konyaaltı
Mahalle / köy
Sarısu Mh.
Site / rezidans
Fedakar Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
58

Fedakar Sitesi, Sarısu Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Emars Concept Sitesi, Fly Residence Sitesi, Troya Residence 2, Magic Mountain Village, Almara Pine Hill ve Pasur Sitesi var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Fedakar Sitesi bölge rehberi

Sarısu Mh. içinde bu site dahil 58 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Fedakar Sitesi / Sarısu Mh. / Konyaaltı / AntalyaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Fedakar Sitesi’nin bulunduğu Sarısu Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%8,1 65 yaş üstü

%19,3 çocuk (0–14) · %72,6 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,7 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,3

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Sarısu’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Fedakar Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Fedakar Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Fedakar Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Merak edilenler

Fedakar Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Fedakar Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Fedakar Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Sarısu Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Sarısu Mahallesi’nde ayrıca Emars Concept Sitesi, Fly Residence Sitesi, Troya Residence 2, Magic Mountain Village, Almara Pine Hill ve Pasur Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Antalya dışında da hizmet veriyor musunuz?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Fedakar Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Fedakar Sitesi, Antalya ilinin Konyaaltı ilçesine bağlı Sarısu Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 58, Konyaaltı genelinde 1.019 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Fedakar Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Fedakar Sitesi içinde kiraya verilecek mülkünüz mü var?

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru kira bedelinin belirlenmesi, ilan ve sunum, kiracı ön elemesi ve referans kontrolü, kontrat ve depozito, tahliye ve yenileme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Fedakar Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.