Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Waterfall Residence

Antalya Konyaaltı Hurma Waterfall Residence’ta Kiralık Gayrimenkul

Waterfall Residence’ta şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Waterfall Residence hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Waterfall Residence bir bakışta

İl
Antalya
İlçe
Konyaaltı
Mahalle / köy
Hurma Mah.
Site / rezidans
Waterfall Residence
Mahalledeki site ve rezidans
244

Waterfall Residence, Hurma Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Çınar Rezidans, Özen Mesken Sitesi, Ascona 1 Apart, Esma Özen Sitesi, Yeşiller Sitesi ve Cantaş Konutları var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Waterfall Residence bölge rehberi

Hurma Mah. içinde bu site dahil 244 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Waterfall Residence / Hurma Mah. / Konyaaltı / AntalyaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Waterfall Residence’nin bulunduğu Hurma Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%10,0 65 yaş üstü

%17,5 çocuk (0–14) · %72,5 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,8 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,2

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Aynı adlı bir site Sarısu mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.

Konyaaltı’da diğer Waterfall siteleri

Hurma’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Waterfall Residence’ta bir daire kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Antalya Konyaaltı Hurma Waterfall Residence için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Waterfall Residence — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Merak edilenler

Waterfall Residence’ta kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Antalya Konyaaltı Hurma Waterfall Residence içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Antalya Konyaaltı Hurma Waterfall Residence sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

Hurma Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Hurma Mahallesi’nde ayrıca Çınar Rezidans, Özen Mesken Sitesi, Ascona 1 Apart, Esma Özen Sitesi, Yeşiller Sitesi ve Cantaş Konutları bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Antalya dışında da hizmet veriyor musunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Waterfall Residence — Kiralık işlemleriniz için

Waterfall Residence, Hurma Mah. sınırları içinde; Konyaaltı ilçesine, oradan da Antalya iline bağlı. Hurma Mah. içinde 244, Konyaaltı genelinde 1.019 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Waterfall Residence içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Hurma Mah. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 244 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 219 site daha

Waterfall Residence içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Waterfall Residence satılık sayfası ayrıca duruyor.