Akdeniz Sitesi
Antalya Kepez Çankaya Akdeniz Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Akdeniz Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Akdeniz Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Akdeniz Sitesi bir bakışta
- İl
- Antalya
- İlçe
- Kepez
- Mahalle / köy
- Çankaya Mh.
- Site / rezidans
- Akdeniz Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 98
Akdeniz Sitesi, Çankaya Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Kılınçkaya Sitesi, Mehmet Ünsal Sitesi, Panorama Evleri, Akdeniz Mercan Sitesi, En Tepe Life ve Reis Konutları 3 Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Akdeniz Sitesi bölge rehberi
Çankaya Mh. içinde bu site dahil 98 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Akdeniz Sitesi Konumu
Çankaya Mh. / Kepez / Antalya
Akdeniz Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Ferrokrom2,3 km
- Vakıf Çiftliği2,3 km
- Fevzi Çakmak2,5 km
Otobüs
- BARIŞ MANÇO BLV-30170 m
- BARIŞ MANÇO BLV-29170 m
- BARIŞ MANÇO BLV-28180 m
Eğitim
- Fatih Selek Ali Işıkhan Anaokulu500 m
- Ramazan-Ali Uyaroğlu İlkokulu570 m
- Emine Ali Uyaroğlu Ortaokulu630 m
Sağlık
- Antalya Şehir Hastanesi1,5 km
- Kolsuz Eczanesi2,2 km
- 24 Nolu Barış Aile Sağlığı Merkezi2,2 km
Yeşil alan ve spor
- Park2,1 km
- Şehit Uzman Çavuş Ali Daniyan Parkı2,3 km
- Kepez Spor Tesisleri2,8 km
Alışveriş
- Halk Pazarı1,6 km
- Semt Pazarı2,1 km
- Şok2,1 km
Çankaya Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Akdeniz Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Akdeniz Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Akdeniz Sitesi’nin bulunduğu Çankaya Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%8,2 65 yaş üstü
%22,2 çocuk (0–14) · %69,6 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,0
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Aynı adlı bir site Hüsnü Karakaş mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.
Kepez’de diğer Akdeniz siteleri
- Akdeniz Mercan SitesiÇankayaKiralık ›
- Akdeniz SitesiHüsnü KarakaşKiralık ›
- Akdeniz Sitesi 7384 AdaÇankayaKiralık ›
Çankaya’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Akdeniz Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Antalya Kepez Çankaya Akdeniz Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Akdeniz Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Akdeniz Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Akdeniz Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Akdeniz Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Çankaya Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Çankaya Mahallesi’nde ayrıca Kılınçkaya Sitesi, Mehmet Ünsal Sitesi, Panorama Evleri, Akdeniz Mercan Sitesi, En Tepe Life ve Reis Konutları 3 Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Antalya dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
