Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Ayşe Hatun Sitesi

Antalya Alanya Oba Ayşe Hatun Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Ayşe Hatun Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Ayşe Hatun Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Ayşe Hatun Sitesi bir bakışta

İl
Antalya
İlçe
Alanya
Mahalle / köy
Oba Mh.
Site / rezidans
Ayşe Hatun Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
158

Ayşe Hatun Sitesi, Oba Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Aqua Garden Evleri Sitesi, Oba 1221 Sitesi, Aliye Yazır Residence, Yıldırımlar Sitesi, Oba Diamond ve By Güzel Nature var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Ayşe Hatun Sitesi bölge rehberi

Oba Mh. içinde bu site dahil 158 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Ayşe Hatun Sitesi / Oba Mh. / Alanya / AntalyaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Ayşe Hatun Sitesi’nin bulunduğu Oba Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%6,8 65 yaş üstü

%21,2 çocuk (0–14) · %72,0 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,7 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,4

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Oba’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Ayşe Hatun Sitesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Antalya Alanya Oba Ayşe Hatun Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Ayşe Hatun Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Ayşe Hatun Sitesi’nde sık sorulanlar

Ayşe Hatun Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Antalya Alanya Oba Ayşe Hatun Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Antalya Alanya Oba Ayşe Hatun Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Oba Mahallesi’nde ayrıca Aqua Garden Evleri Sitesi, Oba 1221 Sitesi, Aliye Yazır Residence, Yıldırımlar Sitesi, Oba Diamond ve By Güzel Nature bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Antalya’da başka hangi bölgelerde varsınız?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Ayşe Hatun Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Antalya Alanya Oba Mh. içinde yer alan Ayşe Hatun Sitesi için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 158, Alanya genelinde 1.118 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Ayşe Hatun Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Oba Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 158 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 133 site daha

Ayşe Hatun Sitesi için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: kira bedelinin gerçekçi belirlenmesi, iyi bir sunum, ciddi kiracının ayıklanması, kontrat, depozito ve kira artışı takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralamak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, sözleşmeyi biz yürütürüz. Ayşe Hatun Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.