Gold Sun 4
Antalya Alanya Mahmutlar Gold Sun 4’da Kiralık Gayrimenkul
Gold Sun 4’da şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Gold Sun 4 Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Gold Sun 4 Sitesi bir bakışta
- İl
- Antalya
- İlçe
- Alanya
- Mahalle / köy
- Mahmutlar Mh.
- Site / rezidans
- Gold Sun 4
- Mahalledeki site ve rezidans
- 281
Gold Sun 4, Mahmutlar Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Milan 2 Sitesi, Gold Sun 5, Omim Stüdyo Evleri, Ambiance Residence 1, Toros Tatil Sitesi ve Prestij 6 Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Gold Sun 4 bölge rehberi
Mahmutlar Mh. içinde bu site dahil 281 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Gold Sun 4 Sitesi Konumu
Mahmutlar Mh. / Alanya / Antalya
Gold Sun 4 Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Gold Sun 4 Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Alanya’da diğer Gold siteleri
- Gold Bau 2 SitesiKargıcakKiralık ›
- Gold CastleKestelKiralık ›
- Gold CityKargıcakKiralık ›
- Gold DiamondObaKiralık ›
- Gold Homes LuxuryKonaklıKiralık ›
- Gold Sun 5MahmutlarKiralık ›
- Gold Sun Sitesi 1MahmutlarKiralık ›
- Gold Twins RelaxMahmutlarKiralık ›
Mahmutlar’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Gold Sun 4’da bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Antalya Alanya Mahmutlar Gold Sun 4 için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Gold Sun 4 — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Gold Sun 4’da sık sorulanlar
Gold Sun 4’da kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Antalya Alanya Mahmutlar Gold Sun 4 içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Antalya Alanya Mahmutlar Gold Sun 4 sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Mahmutlar Mahallesi’nde ayrıca Milan 2 Sitesi, Gold Sun 5, Omim Stüdyo Evleri, Ambiance Residence 1, Toros Tatil Sitesi ve Prestij 6 Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Antalya’da başka hangi bölgelerde varsınız?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
