Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Yıldırım Deluxe Sitesi

Antalya Alanya Avsallar Yıldırım Deluxe Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Yıldırım Deluxe Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Yıldırım Deluxe Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Yıldırım Deluxe Sitesi bir bakışta

İl
Antalya
İlçe
Alanya
Mahalle / köy
Avsallar
Site / rezidans
Yıldırım Deluxe Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
129

Yıldırım Deluxe Sitesi, Avsallar’da yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Maris Premiere Sitesi, Seda Park Sitesi, Aslı Sitesi, Tansu Sitesi, Diamond Beach 1 Sitesi ve Çamlık Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Yıldırım Deluxe Sitesi bölge rehberi

Avsallar içinde bu site dahil 129 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Yıldırım Deluxe Sitesi / Avsallar / Alanya / AntalyaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Benzer siteler

Alanya’da diğer Yıldırım siteleri

Avsallar’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Yıldırım Deluxe Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Antalya Alanya Avsallar Yıldırım Deluxe Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Yıldırım Deluxe Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Bu bölgede hangi daire tipleri var?

Kayıtlı konut projelerimizdeki daire tipleri ve her tipin kaç projede bulunduğu:

ProjeDaire tipleriBüyüklükTeslimDurum
Yıldırım Deluxe
  • 1+1
  • 2+1
  • 3+1
  • 4+1
  • 5+1
61 – 135 m²——

1+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 1+1 daire bulunan projeler:

2+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 2+1 daire bulunan projeler:

3+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 3+1 daire bulunan projeler:

4+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 4+1 daire bulunan projeler:

Bilgiler proje kayıtlarımızdan derlenmiştir; güncel fiyat ve satılık ya da kiralık daire durumu için danışmanımıza sorun.

Yıldırım Deluxe Sitesi’nde sık sorulanlar

Yıldırım Deluxe Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Yıldırım Deluxe Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?

Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Avsallar’da ayrıca Maris Premiere Sitesi, Seda Park Sitesi, Aslı Sitesi, Tansu Sitesi, Diamond Beach 1 Sitesi ve Çamlık Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Antalya’da başka hangi bölgelerde varsınız?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Yıldırım Deluxe Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Yıldırım Deluxe Sitesi, Antalya ilinin Alanya ilçesine bağlı Avsallar sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 129, Alanya genelinde 1.118 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Yıldırım Deluxe Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Avsallar içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 129 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 104 site daha

Yıldırım Deluxe Sitesi içinde kiraya verilecek mülkünüz mü var?

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru kira bedelinin belirlenmesi, ilan ve sunum, kiracı ön elemesi ve referans kontrolü, kontrat ve depozito, tahliye ve yenileme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Yıldırım Deluxe Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.