Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Astim Skypark

Astim Skypark Kiralık Daireler

Astim Skypark’ta şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Astim Skypark Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Astim Skypark projesinde kiralık daire ve kiraya vermek

Astim Skypark projesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde, Yeni Batı Mahallesi sınırlarında yer alan bir konut projesidir. Kayıtlarımıza göre projeyi Astim İnşaat geliştirmiştir. Projede 130 daire bulunuyor; 4+1 daireler yer alıyor, alanlar 185 m² aralığında. Proje durumu: Tamamlandı.

Astim Skypark projesinde kiralık daire arıyorsanız ya da dairenizi kiraya vermek istiyorsanız güncel kira değerlerini ve kiracı talebini sizin için araştırıyoruz. Şu an yayında kiralık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim.

Proje bilgileri

  • 4+1 daireler (185 m²)
  • Toplam 130 daire
  • Kapalı otopark
  • Kapalı yüzme havuzu
  • Çocuk oyun alanları
  • Sauna
  • AVM
  • Güvenlik

Konum

  • Yeni Batı Mahallesi, Yenimahalle / Ankara
  • Okul, market, sağlık ve ulaşım noktalarının konuma uzaklıkları aşağıdaki çevre bölümünde yer alır

Ev sahipleri için

Astim Skypark projesinde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız güncel kira değerini birlikte belirleyelim, uygun kiracıyı bulalım. Aşağıdaki formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın.

Astim Skypark Sitesi’nde satılık daireler ›

Astim Skypark Sitesi hakkında sık sorulanlar

Astim Skypark projesinde kiralık daire fiyatları ne kadar?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim. Kira bedeli; kat, eşya durumu ve daire bakımına göre değişir.

Astim Skypark nerede?

Ankara ili Yenimahalle ilçesinde, Yeni Batı Mahallesi sınırlarındadır.

Astim Skypark projesinde hangi daire tipleri var?

Kayıtlarımıza göre projede 4+1 daireler bulunuyor; alanlar 185 m² aralığında.

Astim Skypark projesini hangi firma geliştirdi?

Kayıtlarımıza göre Astim Skypark projesinin geliştiricisi Astim İnşaat.

Astim Skypark projesinde dairemi kiraya vermek istiyorum, ne yapmalıyım?

Formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın; güncel kira değerini belirleyip uygun kiracıyı bulalım.

Astim Skypark Sitesi bir bakışta

İl
Ankara
İlçe
Yenimahalle
Mahalle / köy
Yeni Batı Mh.
Site / rezidans
Astim Skypark
Mahalledeki site ve rezidans
49

Astim Skypark, Yeni Batı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Büyük Yapı Sitesi, Yeni Batı Villaları, Arı 84 Sitesi, Yalı 8 Sitesi, Genel İş 11 Sitesi ve Adanova Dlux Sitesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Astim Skypark bölge rehberi

Yeni Batı Mh. içinde bu site dahil 49 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Astim Skypark / Yeni Batı Mh. / Yenimahalle / AnkaraFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Astim Skypark Sitesi’nin bulunduğu Yeni Batı Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%15,9 65 yaş üstü

%15,0 çocuk (0–14) · %69,1 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

12,0 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,1

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Yenimahalle’de diğer Astim siteleri

Yeni Batı’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Astim Skypark’ta kira bedeli nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Ankara Yenimahalle Yeni Batı Astim Skypark sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Astim Skypark — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Bu bölgede hangi daire tipleri var?

Kayıtlı konut projelerimizdeki daire tipleri ve her tipin kaç projede bulunduğu:

ProjeDaire tipleriBüyüklükTeslimDurum
Astim Skypark
  • 4+1
185 m²2022Tamamlandı

4+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 4+1 daire bulunan projeler:

Bilgiler proje kayıtlarımızdan derlenmiştir; güncel fiyat ve satılık ya da kiralık daire durumu için danışmanımıza sorun.

WhatsApp

Astim Skypark — Kiralık işlemleriniz için

Ankara Yenimahalle Yeni Batı Mh. içinde yer alan Astim Skypark için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 49, Yenimahalle genelinde 1.692 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Astim Skypark içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Astim Skypark için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: kira bedelinin gerçekçi belirlenmesi, iyi bir sunum, ciddi kiracının ayıklanması, kontrat, depozito ve kira artışı takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralamak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, sözleşmeyi biz yürütürüz. Astim Skypark satılık sayfası ayrıca duruyor.