Elit Konutları Sitesi
Ankara Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy Elit Konutları Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Elit Konutları Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Elit Konutları Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Elit Konutları Sitesi bir bakışta
- İl
- Ankara
- İlçe
- Yenimahalle
- Mahalle / köy
- Mehmet Akif Ersoy Mah.
- Site / rezidans
- Elit Konutları Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 29
Elit Konutları Sitesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Ege Metropark Konutları Sitesi, Yda Park Avenue Sitesi, Royal Plus Sitesi, Yda Park Avenue Konutları Sitesi, Adalet Sitesi ve Öz Gökhan Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Elit Konutları Sitesi bölge rehberi
Mehmet Akif Ersoy Mah. içinde bu site dahil 29 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Elit Konutları Sitesi Konumu
Mehmet Akif Ersoy Mah. / Yenimahalle / Ankara
Elit Konutları Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Macunköy600 m
- Hastane1,1 km
- Demetevler2 km
Otobüs
- Anadolu Bulvarı110 m
- Anadolu Bulvarı Üst Geçit180 m
- Mustafa Azmi Anadolu Lisesi230 m
Eğitim
- Pınar Eğitim Kurumları210 m
- Mustafa Azmi Doğan Anadolu Lisesi280 m
- Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu Lisesi350 m
Sağlık
- Rabia Tuğba Eczanesi220 m
- Urankent Şeyma Eczanesi570 m
- Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Hastanesi610 m
Yeşil alan ve spor
- Site Parkı270 m
- Mehmet Hacim Kamoy Parkı580 m
- Mutasavvıf Aşık Paşa Park740 m
Alışveriş
- Çağdaş150 m
- Migros520 m
- Podium Alışveriş Merkezi560 m
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Elit Konutları Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Elit Konutları Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Elit Konutları Sitesi’nin bulunduğu Mehmet Akif Ersoy Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%9,6 65 yaş üstü
%19,3 çocuk (0–14) · %71,1 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
12,0 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,7
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Yenimahalle’de diğer Elit siteleri
- Elit Park KonutlarıKuzey YıldızıKiralık ›
- Elit SitesiÖzevlerKiralık ›
- Elit Yaşam KonutlarıÇakırlarKiralık ›
- Elit Yaşam Konutları 3AtaKiralık ›
- Elit Yuvam SitesiÇakırlarKiralık ›
Mehmet Akif Ersoy’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Elit Konutları Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Ankara Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy Elit Konutları Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Elit Konutları Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Elit Konutları Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Elit Konutları Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Elit Konutları Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde ayrıca Ege Metropark Konutları Sitesi, Yda Park Avenue Sitesi, Royal Plus Sitesi, Yda Park Avenue Konutları Sitesi, Adalet Sitesi ve Öz Gökhan Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Ankara genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
