Merkez Ankara Konutları
Ankara Yenimahalle Emniyet Merkez Ankara Konutları’nda Kiralık Gayrimenkul
Merkez Ankara Konutları’nda şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Merkez Ankara Konutları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Merkez Ankara Konutları bir bakışta
- İl
- Ankara
- İlçe
- Yenimahalle
- Mahalle / köy
- Emniyet Mah.
- Site / rezidans
- Merkez Ankara Konutları
- Mahalledeki site ve rezidans
- 4
Merkez Ankara Konutları, Emniyet Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Etiler Sitesi, Gaye Sitesi ve Merkez Ankara Ofis Etabı var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Merkez Ankara Konutları bölge rehberi
Emniyet Mah. içinde bu site dahil 4 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Merkez Ankara Konutları Konumu
Emniyet Mah. / Yenimahalle / Ankara
Merkez Ankara Konutları’nın çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Tramvay durağı360 m
- Hipodrom650 m
- Anadolu/Anıtkabir950 m
Otobüs
- Güzel Sanatlar130 m
- Ankara Büyükşehir Belediyesi310 m
- Etiler Ordu Evi320 m
Eğitim
- Ankara Üniversitesi Tandoğan Yerleşkesi730 m
- Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi780 m
- Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi970 m
Sağlık
- Melihan Eczanesi640 m
- Ankara Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi820 m
- Müge Eczanesi960 m
Yeşil alan ve spor
- Başkent Millet Bahçesi440 m
- Ankara Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu730 m
- Kültür Parkı840 m
Alışveriş
- Pazar Yeri730 m
- Migros830 m
- ANKAmall970 m
Merkez Ankara Konutları konumuna kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Merkez Ankara Konutları hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Site konumu: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar
Merkez Ankara Konutları’nın bulunduğu Emniyet Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%10,6 65 yaş üstü
%7,6 çocuk (0–14) · %81,8 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
13,8 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,6
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Yenimahalle’de diğer Merkez siteleri
- Merkez 84 SitesiBatı SitesiKiralık ›
- Merkez AnkaraGaziKiralık ›
- Merkez Ankara Ofis EtabıEmniyetKiralık ›
- Merkez Yol İş SitesiKentkoopKiralık ›
Emniyet’te diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Merkez Ankara Konutları’nda kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Merkez Ankara Konutları’nda kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Merkez Ankara Konutları — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Merkez Ankara Konutları’nda kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Merkez Ankara Konutları’nda dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Emniyet Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Emniyet Mahallesi’nde ayrıca Etiler Sitesi, Gaye Sitesi ve Merkez Ankara Ofis Etabı bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Ankara genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
