Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Oruç Reis Sitesi

Ankara Sincan Alcı Oruç Reis Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Oruç Reis Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Oruç Reis Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Oruç Reis Sitesi bir bakışta

İl
Ankara
İlçe
Sincan
Mahalle / köy
Alcı Mh.
Site / rezidans
Oruç Reis Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
92

Oruç Reis Sitesi, Alcı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Beyaz Zümrüt Sitesi, Çağlayan Evler Sitesi, Everest Sitesi, Özmeray Yapı Kooperatifi, Günaçık Sitesi ve Sarızeybek Konutları var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Oruç Reis Sitesi bölge rehberi

Alcı Mh. içinde bu site dahil 92 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Oruç Reis Sitesi / Alcı Mh. / Sincan / AnkaraFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Oruç Reis Sitesi’nin bulunduğu Alcı Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%6,2 65 yaş üstü

%25,7 çocuk (0–14) · %68,2 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,4 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,7

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Alcı’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Oruç Reis Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Ankara Sincan Alcı Oruç Reis Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Oruç Reis Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Oruç Reis Sitesi’nde sık sorulanlar

Oruç Reis Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Oruç Reis Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?

Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Alcı Mahallesi’nde ayrıca Beyaz Zümrüt Sitesi, Çağlayan Evler Sitesi, Everest Sitesi, Özmeray Yapı Kooperatifi, Günaçık Sitesi ve Sarızeybek Konutları bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Ankara’da başka hangi bölgelerde varsınız?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Oruç Reis Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Oruç Reis Sitesi, Alcı Mh. sınırları içinde; Sincan ilçesine, oradan da Ankara iline bağlı. Alcı Mh. içinde 92, Sincan genelinde 891 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Oruç Reis Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Alcı Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 92 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 67 site daha

Oruç Reis Sitesi içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Oruç Reis Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.