Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Yeşil Serene Villaları

Ankara Etimesgut Yeni Bağlıca Yeşil Serene Villaları’nda Kiralık Gayrimenkul

Yeşil Serene Villaları’nda şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Yeşil Serene Villaları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Yeşil Serene Villaları bir bakışta

İl
Ankara
İlçe
Etimesgut
Mahalle / köy
Yeni Bağlıca Mh.
Site / rezidans
Yeşil Serene Villaları
Mahalledeki site ve rezidans
191

Yeşil Serene Villaları, Yeni Bağlıca Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Bahçe Sarayı, Yalınkılıç Sitesi, Sedef Sitesi, Afşaroğlu1 Konakları, Gökyüzü Sitesi ve V Gate New var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Yeşil Serene Villaları bölge rehberi

Yeni Bağlıca Mh. içinde bu site dahil 191 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Yeşil Serene Villaları / Yeni Bağlıca Mh. / Etimesgut / AnkaraFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Yeşil Serene Villaları’nın bulunduğu Yeni Bağlıca Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%7,0 65 yaş üstü

%21,5 çocuk (0–14) · %71,5 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

13,5 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,3

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Etimesgut’ta diğer Yeşil siteleri

Yeni Bağlıca’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Yeşil Serene Villaları’nda bir daire kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Ankara Etimesgut Yeni Bağlıca Yeşil Serene Villaları için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Yeşil Serene Villaları — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Sık sorulanlar

Yeşil Serene Villaları’nda kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Yeşil Serene Villaları’nda kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Yeşil Serene Villaları’nda mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Yeni Bağlıca Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Yeni Bağlıca Mahallesi’nde ayrıca Bahçe Sarayı, Yalınkılıç Sitesi, Sedef Sitesi, Afşaroğlu1 Konakları, Gökyüzü Sitesi ve V Gate New bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Ankara genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Yeşil Serene Villaları — Kiralık işlemleriniz için

Ankara Etimesgut Yeni Bağlıca Mh. içinde yer alan Yeşil Serene Villaları için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 191, Etimesgut genelinde 1.579 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Yeşil Serene Villaları içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Yeni Bağlıca Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 191 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 166 site daha

Yeşil Serene Villaları için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: kira bedelinin gerçekçi belirlenmesi, iyi bir sunum, ciddi kiracının ayıklanması, kontrat, depozito ve kira artışı takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralamak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, sözleşmeyi biz yürütürüz. Yeşil Serene Villaları satılık sayfası ayrıca duruyor.