Bosphorus Konutları
Ankara Etimesgut Şehit Osman Avcı Bosphorus Konutları’nda Kiralık Gayrimenkul
Bosphorus Konutları’nda şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Bosphorus Konutları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Bosphorus Konutları bir bakışta
- İl
- Ankara
- İlçe
- Etimesgut
- Mahalle / köy
- Şehit Osman Avcı Mh.
- Site / rezidans
- Bosphorus Konutları
- Mahalledeki site ve rezidans
- 91
Bosphorus Konutları, Şehit Osman Avcı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Göksukent Sitesi, Bossphorus Konutları, İntes Sitesi, Arı Residence, Bosphorus Ankara Konutları ve Yazıcı Modern var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Bosphorus Konutları bölge rehberi
Şehit Osman Avcı Mh. içinde bu site dahil 91 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Bosphorus Konutları Konumu
Şehit Osman Avcı Mh. / Etimesgut / Ankara
Bosphorus Konutları’nın çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- İstanbul Yolu790 m
- Eryaman 1-21,1 km
- Özgüneş2,5 km
Otobüs
- Otobüs durağı230 m
- Malazgirt 1071. Cadde270 m
- 2649. Sokak300 m
Eğitim
- Dost Koleji100 m
- Şehit Erdem Ertan Ortaokulu230 m
- Şehit Seçkin Çil Anaokulu300 m
Sağlık
- Zengin Eczanesi380 m
- Eylül Eczanesi490 m
- Özel Eryaman Hastanesi500 m
Yeşil alan ve spor
- Ülkü Spor Tesisleri210 m
- Bosna Hersek Parkı210 m
- Aliya İzzetbegoviç Parkı330 m
Alışveriş
- BİM300 m
- A101350 m
- Migros460 m
Bosphorus Konutları konumuna kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Bosphorus Konutları hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Site konumu: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar
Bosphorus Konutları’nın bulunduğu Şehit Osman Avcı Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%8,9 65 yaş üstü
%14,7 çocuk (0–14) · %76,4 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
13,4 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,5
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Etimesgut’ta diğer Bosphorus siteleri
- Bosphorus AnkaraŞehit Osman AvcıKiralık ›
- Bosphorus Ankara KonutlarıŞehit Osman AvcıKiralık ›
- Bosphorus SitesiŞehit Osman AvcıKiralık ›
Şehit Osman Avcı’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Bosphorus Konutları’nda bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Ankara Etimesgut Şehit Osman Avcı Bosphorus Konutları için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Bosphorus Konutları — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Bosphorus Konutları’nda kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Ankara Etimesgut Şehit Osman Avcı Bosphorus Konutları içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Ankara Etimesgut Şehit Osman Avcı Bosphorus Konutları sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Şehit Osman Avcı Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Şehit Osman Avcı Mahallesi’nde ayrıca Göksukent Sitesi, Bossphorus Konutları, İntes Sitesi, Arı Residence, Bosphorus Ankara Konutları ve Yazıcı Modern bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Ankara dışında da hizmet veriyor musunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
