Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Stüdyo Plus Evleri

Ankara Çankaya Kırkkonaklar Stüdyo Plus Evleri’nde Kiralık Gayrimenkul

Stüdyo Plus Evleri’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Stüdyo Plus Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Stüdyo Plus Evleri bir bakışta

İl
Ankara
İlçe
Çankaya
Mahalle / köy
Kırkkonaklar Mh.
Site / rezidans
Stüdyo Plus Evleri
Mahalledeki site ve rezidans
29

Stüdyo Plus Evleri, Kırkkonaklar Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında We Çankaya Sitesi, Aventurin Konut Kuleleri, Vadi 5000 Sitesi, Hill Life Çankaya Evleri, Mimoza Sitesi ve Simkent Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Stüdyo Plus Evleri bölge rehberi

Kırkkonaklar Mh. içinde bu site dahil 29 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Stüdyo Plus Evleri / Kırkkonaklar Mh. / Çankaya / AnkaraFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Stüdyo Plus Evleri’nin bulunduğu Kırkkonaklar Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%13,3 65 yaş üstü

%14,9 çocuk (0–14) · %71,8 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

12,2 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,7

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Çankaya’da diğer Stüdyo siteleri

Kırkkonaklar’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Stüdyo Plus Evleri’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Ankara Çankaya Kırkkonaklar Stüdyo Plus Evleri sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Stüdyo Plus Evleri — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Stüdyo Plus Evleri’nde sık sorulanlar

Stüdyo Plus Evleri’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Stüdyo Plus Evleri’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Stüdyo Plus Evleri’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Kırkkonaklar Mahallesi’nde ayrıca We Çankaya Sitesi, Aventurin Konut Kuleleri, Vadi 5000 Sitesi, Hill Life Çankaya Evleri, Mimoza Sitesi ve Simkent Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Ankara’da başka hangi bölgelerde varsınız?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Stüdyo Plus Evleri — Kiralık işlemleriniz için

Ankara Çankaya Kırkkonaklar Mh. içinde yer alan Stüdyo Plus Evleri için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 29, Çankaya genelinde 1.674 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Stüdyo Plus Evleri içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Stüdyo Plus Evleri için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: kira bedelinin gerçekçi belirlenmesi, iyi bir sunum, ciddi kiracının ayıklanması, kontrat, depozito ve kira artışı takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralamak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, sözleşmeyi biz yürütürüz. Stüdyo Plus Evleri satılık sayfası ayrıca duruyor.