Acar Beytepe Evleri Sitesi
Ankara Çankaya Beytepe Acar Beytepe Evleri Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Acar Beytepe Evleri Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Acar Beytepe Evleri Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Acar Beytepe Evleri Sitesi bir bakışta
- İl
- Ankara
- İlçe
- Çankaya
- Mahalle / köy
- Beytepe Mah.
- Site / rezidans
- Acar Beytepe Evleri Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 142
Acar Beytepe Evleri Sitesi, Beytepe Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında AnkaNatura, Anka Natura Evleri Sitesi, Magna Epic, Aden Beytepe Sitesi, Vesta Life ve Soyaltın Evleri Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Acar Beytepe Evleri Sitesi bölge rehberi
Beytepe Mah. içinde bu site dahil 142 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Acar Beytepe Evleri Sitesi Konumu
Beytepe Mah. / Çankaya / Ankara
Acar Beytepe Evleri Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Koru4,7 km
Otobüs
- Gülbağı Sitesi440 m
- Cansın Sitesi450 m
- Su Deposu510 m
Eğitim
- Orijin Özel Anaokulu1,3 km
- Beytepe Ortaokulu2,1 km
- Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yükek Okulu2,1 km
Sağlık
- Beril Bulut Eczanesi680 m
- Büşra Eczanesi770 m
- Beytepe Aile Sağlığı Merkezi1,1 km
Yeşil alan ve spor
- Hacettepe Teknokent Beytepe Parkı1,8 km
- İncek Prestij2,1 km
- 2,1 km
Alışveriş
- Migros1,2 km
- CarrefourSA1,5 km
- Şok2 km
Beytepe Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Acar Beytepe Evleri Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Acar Beytepe Evleri Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Acar Beytepe Evleri Sitesi’nin bulunduğu Beytepe Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%7,7 65 yaş üstü
%18,4 çocuk (0–14) · %73,9 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
14,7 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,7
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Çankaya’da diğer Acar siteleri
Beytepe’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Acar Beytepe Evleri Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Acar Beytepe Evleri Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Acar Beytepe Evleri Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Acar Beytepe Evleri Sitesi’nde sık sorulanlar
Acar Beytepe Evleri Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Acar Beytepe Evleri Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Acar Beytepe Evleri Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Beytepe Mahallesi’nde ayrıca AnkaNatura, Anka Natura Evleri Sitesi, Magna Epic, Aden Beytepe Sitesi, Vesta Life ve Soyaltın Evleri Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Ankara’da başka hangi bölgelerde varsınız?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
