Akarçay Gold
Afyonkarahisar Merkez Selçuklu Akarçay Gold’da Kiralık Gayrimenkul
Akarçay Gold’da şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Akarçay Gold Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Akarçay Gold Sitesi bir bakışta
- İl
- Afyonkarahisar
- İlçe
- Merkez
- Mahalle / köy
- Selçuklu Mh.
- Site / rezidans
- Akarçay Gold
- Mahalledeki site ve rezidans
- 150
Akarçay Gold, Selçuklu Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Beykoz Konakları, Alp Evleri 3, Nova Sitesi, Dilek Sitesi, Larissa By Afyon ve Modern Kent Sitesi var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Akarçay Gold bölge rehberi
Selçuklu Mh. içinde bu site dahil 150 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Akarçay Gold Sitesi Konumu
Selçuklu Mh. / Merkez / Afyonkarahisar
Akarçay Gold Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Akarçay Gold Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Merkez’de diğer Akarçay siteleri
Selçuklu’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Akarçay Gold’da kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Akarçay Gold’da kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Akarçay Gold — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Akarçay Gold’da kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Afyonkarahisar Merkez Selçuklu Akarçay Gold içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Afyonkarahisar Merkez Selçuklu Akarçay Gold sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Selçuklu Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Selçuklu Mahallesi’nde ayrıca Beykoz Konakları, Alp Evleri 3, Nova Sitesi, Dilek Sitesi, Larissa By Afyon ve Modern Kent Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Afyonkarahisar dışında da hizmet veriyor musunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
