Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Demirtaş Mahallesi

Muğla Ula Demirtaş Mahallesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Demirtaş Mahallesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu bölgede kiralık daire, ev ya da arsa çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Demirtaş Mahallesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Demirtaş Mahallesi bir bakışta

İl
Muğla
İlçe
Ula
Mahalle / köy
Demirtaş Mh.
Mahalledeki site ve rezidans
6

Demirtaş Mahallesi’nde site ve rezidanslar arasında Manzara Sitesi, Ottoman Konutları, Ottoman Ula Evleri, Renkli Evler Sitesi, Ula Konakları ve Zeybek Sitesi yer alıyor. Aynı ilçedeki diğer mahalle ve köyler arasında Akçapınar Mh., Akyaka Mh., Ataköy Mh., Ayazkıyı Mh., Gökçe Mh. ve Gökova Mh. bulunuyor.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Ula Demirtaş Mh. bölge rehberi

Ula Demirtaş Mh. içinde 6 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Mülkünüzün kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Demirtaş Mh. / Ula / MuğlaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Demirtaş Mh. içindeki site ve rezidanslar

İlgili aramalar

Ula Demirtaş Mh. için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Demirtaş Mh., Muğla ilinin Ula ilçesine bağlı. Buradaki 6 site ve rezidansın her birinde alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz.

Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında alım, satım, kiralama süreçlerini yürütüyoruz. Ula Demirtaş Mh. sınırları içinde konutunuz, yazlığınız, ofisiniz, dükkânınız ya da arsanız varsa ve kiraya vermek istiyorsanız, süreci baştan sona biz üstleniriz: doğru kira bedeli, profesyonel sunum, kiracının ön elemesi, kontrat ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip.

Kiracı tarafındaysanız, aradığınız mülkü bulmaktan kontratı imzalamaya kadar süreci biz takip ederiz.

Ula Demirtaş Mh. için bize ulaşın

Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Ula Demirtaş Mh. sınırları içinde kiraya vermek ya da kiralamak istediğiniz her mülk için aynı takibi yaparız.

Demirtaş Mahallesi’nde kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Demirtaş Mahallesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Demirtaş Mahallesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Demirtaş Mahallesi’nde sık sorulanlar

Demirtaş Mahallesi’nde kiralık daire ya da ev var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire ya da ev çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi, evinizi ya da işyerinizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Demirtaş Mahallesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Demirtaş Mahallesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Bölgede 6 site ve rezidans bulunuyor; mülkünüzü çevresindeki benzerleriyle birlikte değerlendiriyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Demirtaş Mahallesi’nde site ve rezidanslarda da hizmet veriyor musunuz?

Demirtaş Mahallesi’nde 6 site ve rezidans bulunuyor; Manzara Sitesi, Ottoman Konutları, Ottoman Ula Evleri, Renkli Evler Sitesi, Ula Konakları ve Zeybek Sitesi bunlardan bazıları. Komşu mahallelerden Akçapınar Mh., Akyaka Mh., Ataköy Mh., Ayazkıyı Mh., Gökçe Mh. ve Gökova Mh. için de hizmet veriyoruz.

Muğla’da başka hangi bölgelerde varsınız?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp