Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Ertuğrul Gazi Sitesi

Bilecik Söğüt Türkmenbaşı Ertuğrul Gazi Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Ertuğrul Gazi Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Ertuğrul Gazi Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Ertuğrul Gazi Sitesi bir bakışta

İl
Bilecik
İlçe
Söğüt
Mahalle / köy
Türkmenbaşı Mh.
Site / rezidans
Ertuğrul Gazi Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
7

Ertuğrul Gazi Sitesi, Türkmenbaşı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Söğüt Seramik Blokları, Duru Sitesi, Söğüt TOKİ Konutları, Edebali Sitesi, Osmanlı Sitesi ve Heybetli Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Ertuğrul Gazi Sitesi bölge rehberi

Türkmenbaşı Mh. içinde bu site dahil 7 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Ertuğrul Gazi Sitesi / Türkmenbaşı Mh. / Söğüt / BilecikFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Benzer siteler

Türkmenbaşı’nda diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Ertuğrul Gazi Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?

Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Ertuğrul Gazi Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Ertuğrul Gazi Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Merak edilenler

Ertuğrul Gazi Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Ertuğrul Gazi Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?

Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Türkmenbaşı Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Türkmenbaşı Mahallesi’nde ayrıca Söğüt Seramik Blokları, Duru Sitesi, Söğüt TOKİ Konutları, Edebali Sitesi, Osmanlı Sitesi ve Heybetli Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Bilecik dışında da hizmet veriyor musunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Ertuğrul Gazi Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Ertuğrul Gazi Sitesi, Bilecik ilinin Söğüt ilçesine bağlı Türkmenbaşı Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 7, Söğüt genelinde 16 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Ertuğrul Gazi Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Türkmenbaşı Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 7 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Ertuğrul Gazi Sitesi içinde satılacak mülkünüz mü var?

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru fiyatlama, profesyonel sunum ve fotoğraf, alıcı ön elemesi, pazarlık yönetimi, tapu ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satılık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Ertuğrul Gazi Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.