Cumhuriyet Evleri Sitesi
Tekirdağ Ergene Sağlık Cumhuriyet Evleri Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Cumhuriyet Evleri Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Cumhuriyet Evleri Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Cumhuriyet Evleri Sitesi bir bakışta
- İl
- Tekirdağ
- İlçe
- Ergene
- Mahalle / köy
- Sağlık Mh.
- Site / rezidans
- Cumhuriyet Evleri Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 4
Cumhuriyet Evleri Sitesi, Sağlık Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Else Sağlık Konutları, Çetinkaya Life ve Ergene Life Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Cumhuriyet Evleri Sitesi bölge rehberi
Sağlık Mh. içinde bu site dahil 4 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Cumhuriyet Evleri Sitesi Konumu
Sağlık Mh. / Ergene / Tekirdağ
Cumhuriyet Evleri Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Çorlu3,8 km
Otobüs
- Otobüs durağı2 km
- Yonca Seyahat2,7 km
- İstanbul Seyahat2,8 km
Eğitim
- Ergene Anadolu Lisesi2,3 km
- Şehit Mehmet Zeki Erden Anadolu İmam Hatip Lisesi2,4 km
- Ergene İmam hatip Ortaokulu2,4 km
Sağlık
- Marmaracık Eczanesi2,2 km
- 2 Nolu Merkez Sağlık Ocağı2,6 km
- Özgenur Eczanesi2,6 km
Yeşil alan ve spor
- Ergene Demokrasi Meydanı2,2 km
- 100. Yıl Gençlik Parkı2,2 km
- Zübeyde Hanım Parkı2,5 km
Alışveriş
- BİM2,2 km
- Beyda Grup2,4 km
- A1012,4 km
Sağlık Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Cumhuriyet Evleri Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Cumhuriyet Evleri Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Cumhuriyet Evleri Sitesi’nin bulunduğu Sağlık Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%10,6 65 yaş üstü
%19,8 çocuk (0–14) · %69,6 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
8,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,8
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Sağlık’ta diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Cumhuriyet Evleri Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Cumhuriyet Evleri Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Cumhuriyet Evleri Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Cumhuriyet Evleri Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Cumhuriyet Evleri Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Cumhuriyet Evleri Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Sağlık Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Sağlık Mahallesi’nde ayrıca Else Sağlık Konutları, Çetinkaya Life ve Ergene Life Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Tekirdağ dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
